Praca administracyjna wraz z obsługą klienta, SmartSCM, Piła

Nr ref. BK/141/2018

Jesteśmy prężnie działającą agencją reklamową świadczącą usługi na terenie całego kraju, która dostarcza Klientom biznesowym rozwiązania w postaci stron internetowych, identyfikacji wizualnej, grafiki, filmów prezentacyjnych video i innych.

Poszukujemy osoby do pracy w biurze, praca przy komputerze + obsługa Klientów przez telefon. Liczba godzin oraz dni pracy do ustalenia (między 9-16, PN-PT).

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + prowizja od wyników i zaangażowania.

Praca dla osoby komunikatywnej, sumiennej, kontaktowej, która radzi sobie z komputerem, przeglądarką internetową i chce poszerzyć swoją wiedzę, doświadczenie w kontakcie z Klientem biznesowym (również w zakresie sprzedaży).

Mile widziane doświadczenie w kontakcie telefonicznym oraz sprzedażowym, ale nie jest wymagane - szkolimy Cię w tym zakresie korzystając z innowacyjnych technik.

Mile widziani Kandydaci i Kandydatki ze statusem studenta 3 lub 4 roku.


Gwarantujemy pełne szkolenie, praca w Pile w okolicy Galerii IBI.

Jeśli masz trochę wolnego czasu, chcesz zdobyć doświadczenie i dobrze zarobić - prześlij swoje CV na b.hering@smartscm.pl

Proszę o zamieszczenie dopisku: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).