Elektryk - Media Expert - praca w Złotowie

Jesteśmy firmą handlową branży RTV/AGD/ IT o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Elektryk
Miejsce pracy: Złotów

Zadania:

  • do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będą należały wszelkiego rodzaju prace związane z elektryką i oświetleniem
  • utrzymanie ruchu, wykonywanie remontów i przeglądów, usuwanie awarii i usterek urządzeń i sieci wysokiego, średniego i niskiego napięcia
  • wykonywanie prac montażowych
  • monitorowanie pracy urządzeń i sieci mediów

Wymagania:

  • uprawnienia elektryczne do 1kV (mile widziane),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność i zaangażowanie,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wyników pracy
  • stabilne miejsce pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i dynamicznym rozwoju

Prosimy o składanie swojej aplikacji (CV i listu motywacyjnego) poprzez stronę www.mediaexpert.pl. W zakładce „informacje” praca u nas (zamieszczona na dole strony internetowej) proszę o wybranie interesującej Państwa oferty i zaaplikowanie na nią za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TERG S.A., zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 101, poz. 926)”.