Aktualności i komunikaty

18.10.2018

Zajęcia z języka angielskiego już trwają! Po zakończeniu drugiego naboru, liczba osób biorących udział w kursie wyniosła 29. Po wstępnym ustaleniu kompetencji dokonano podziału na 3 grupy oraz ustalono szczegółowy harmonogram zajęć dostępny w zakładce harmonogram (link).

01.10.2018

Już dziś rozpoczynamy rekrutację w ramach realizacji wsparcia kompetencji studentów naszej uczelni (kliknij)!

25.09.2018

W dniach od 3 do 14 września 2018 roku prowadzona była I tura rekrutacji do projektu, skierowana do pracowników Uczelni. Informacja o rekrutacji została opublikowana m.in. na stronie internetowej, została przekazana kanałami komunikacyjnymi powszechnie stosowanymi na Uczelni, w tym w formie mailingu do potencjalnych kandydatów.

Planowana liczba miejsc wynosiła: 4 miejsca dla pracowników Działu Praktyk Studenckich i Karier, 40 miejsc dla pracowników kadry akademickiej na kurs j. angielskiego, 16 miejsc dla pracowników kadry akademickiej na indywidualne szkolenia podnoszące kompetencje dydaktyczne.

Do projektu zgłosiło się 46 osób osób, w tym 4 pracowników Działu Praktyk Studenckich i Karier, 26 pracowników na kurs j. angielskiego,14 pracowników na kursy indywidualne. Komisja Rekrutacyjna dokonała weryfikacji zgłoszeń pod kątem formalnym. Do dokumentów dołączono aktualne zaświadczenia o zatrudnieniu w PWSZ. Wszystkie zgłoszenia spełniły wymogi formalne. Z uwagi na fakt, iż w wyniku rekrutacji do projektu zgłosiła się liczba osób nie przewyższająca liczby planowanych miejsc, do projektu zostały zakwalifikowane wszystkie osoby.

Jednocześnie informujemy, o ogłoszeniu naboru uzupełniającego więcej informacji pod linkiem: (kliknij)!

 

03.09.2018

Już dziś rozpoczynamy rekrutację w ramach realizacji wsparcia kompetencji dydaktycznych kadry uczelni (kliknij)!